Promocje
Rower KROSS LEVEL 2.0 - XL (20'') / 29"
Rower KROSS LEVEL 2.0 - XL (20'') / 29"

2 590,00 zł

Cena regularna: 2 899,00 zł

Najniższa cena: 2 899,00 zł
szt.
Rower BARTON TOURING EV-350 - 17,5" / 28"
Rower BARTON TOURING EV-350 - 17,5" / 28"

6 999,00 zł

Cena regularna: 7 599,00 zł

Najniższa cena: 6 999,00 zł
szt.
Rower KROSS HEXAGON 5.0 - M (19") / 29" (JJ)
Rower KROSS HEXAGON 5.0 - M (19") / 29" (JJ)

2 250,00 zł

Cena regularna: 2 699,00 zł

Najniższa cena: 449,00 zł
szt.
Rower ORBEA ALMA H30 - M / 29"
Rower ORBEA ALMA H30 - M / 29"

4 999,00 zł

Cena regularna: 5 999,00 zł

Najniższa cena: 5 999,00 zł
szt.
6 powodów, dla których warto jeździć rowerem do pracy
6 powodów, dla których warto jeździć rowerem do pracy

Rowerem do pracy – oszczędność czasu

Jazda rowerem do pracy pozwala zaoszczędzić czas na staniu w korkach, a także poprawia kondycję fizyczną. W mieście w godzinach szczytu trudno w szybki sposób przedostać się do miejsca docelowego. Z rowerem jest to znacznie prostsze.

Średnia prędkość samochodu poruszającego się w mieście liczącym więcej niż 70 tys. mieszkańców w godzinach szczytu nie przekracza 10 km/h. Rowerzysta korzysta zarówno z tras rowerowych, jak i uliczek parkowych, stąd omija drogowe korki. Wniosek nasuwa się sam – jazda rowerem do pracy jest znacznie szybsza, niż samochodem.

Do pracy jadę rowerem – nie tylko latem

Mit, że rowerem do pracy można jeździć tylko latem został obalony już bardzo dawno. Jednak wiele osób nadal żyje w przekonaniu, że jest to środek transportu tylko podczas ciepłych pór roku.

Rowerem w Polsce można jeździć przez większą część roku. Temperatura coraz rzadziej spada poniżej 0 stopni, a w zasadzie tylko zimą. Oczywiście nie nakłaniamy nikogo do jazdy w deszczu bądź w mrozie, jednak takich nieprzyjemnych dni w Polsce jest wyjątkowo niewiele. Pamiętaj jednak o tym, żeby dopasować ubrania do warunków, jakie panują za oknem.

Jazda rowerem do pracy – z bagażem też można

Wiele osób nie decyduje się na jazdę rowerem do pracy ze względu na bagaż, który musi przewieźć ze sobą. Na to również jest rozwiązanie! W naszym sklepie internetowym znajdziesz bagażniki rowerowe, które będą niezastąpionym elementem na rowerze. Dzięki bagażnikowi przewieziesz swój laptop, lunch a nawet przebranie!

Zapięcia rowerowe – bezpieczne rozwiązania

Jeśli zostawimy rower oparty o ścianę przy budynku, to owszem, jest bardzo duża szansa, że tego dnia stracimy ukochany jednoślad. Jednak istnieją pewne rozwiązania, dzięki którym rower będzie bezpieczny na dworze i nikt nie będzie próbował go ukraść. Tymi rozwiązaniami są zapięcia i u-loki, które znajdziesz w naszym sklepie internetowym! Nie daj się – chroń swój jednoślad.  

Jadę do pracy rowerem – dla zdrowia i lepszej kondycji

Jazda na rowerze przynosi wiele korzyści zdrowotnych oraz pozwala utrzymać formę w dobrym stanie. Jeżdżąc rowerem do pracy poprawiamy krążenie krwi oraz dbamy o odpowiednie ciśnienie tętnicze. Nasz mózg jest dotleniony oraz zwiększa się pojemność płuc. Wiele argumentów przemawia za tym, że jazda rowerem do pracy jest fenomenalnym rozwiązaniem.

Zamień samochód na auto i oszczędzaj pieniądze

Podliczałeś kiedyś, ile wydajesz na dojazd samochodem do pracy? W czasach inflacji paliwo jest bardzo drogie, dlatego wiele osób szuka skutecznych alternatyw. Jeżdżąc rowerem, można oszczędzić naprawdę wiele pieniędzy i wydać je na coś przyjemniejszego, niż paliwo. Oprócz oszczędności, jazda rowerem to również dobry krok w stronę ekologicznego życia.

Jazda na rowerze do pracy ma wiele zalet. Przede wszystkim można spędzić czas na świeżym powietrzu, oszczędzić pieniądze oraz poprawić swoją kondycję fizyczną. Po przeczytaniu tego artykułu zastanów się nad tym, czy nie lepiej będzie zainwestować w porządny rower i zmniejszyć użycie auta. Powodzenia!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl