Sposób dostawy

DOSTAWY PRODUKTÓW – KOSZTY, FORMY I TERMINY
1. Wysyłka Produktów fizycznych nastąpi w terminie do 2 dni roboczych od momentu przyjęcia Zamówienia do realizacji.
2. Klient ma do wyboru następujące formy dostawy: a) paczkomaty (tylko dla małych Produktów), b) przesyłka kurierska (z opcją za pobraniem), c) odbiór osobisty, d) dojazd do klienta NSR.
3. Dostawy realizowane są tylko na terenie Polski.
4. Zamówienie zostanie zrealizowane pod wskazany w Formularzu Zamówienia adres wysyłki.
5. Dostawy Produktów fizycznych odbywają się w dni robocze, od poniedziałku do piątku.
6. Koszty dostaw Produktów fizycznych podane są w momencie składania Zamówienia i przeliczania koszyka. Klient może się z nimi zapoznać przed dokonaniem Zamówienia. Ceny Produktów fizycznych nie zawierają cen dostawy, które doliczane są zgodnie z aktualnym cennikiem Sklepu.
7. Dostawa „Dojazd do klienta NSR” jest wyliczana indywidualnie. Sprzedawca po otrzymaniu Zamówienia kontaktuje się telefonicznie z Klientem i precyzuje kwotę dostawy.
8. W przypadku wyboru przez Klienta płatności w formie przedpłaty czas wysyłki Produktu liczy się od dnia uznania wpłaty na rachunku bankowym Sprzedawcy.
9. Jeżeli przy zakupie Klient wybiera płatność w formie przedpłaty, to zobowiązuje się do niezwłocznej wpłaty środków na rachunek bankowy Sprzedawcy. W razie braku wpłaty na rachunek bankowy Sprzedawcy w terminie 3 dni roboczych od dnia złożenia Zamówienia w Sklepie (z wyłączeniem sobót, niedziel i innych dni ustawowo wolnych od pracy), Zamówienie ulega anulowaniu.
10. W przypadku wyboru formy płatności za pobraniem – czas realizacji Zamówienia liczony jest od momentu otrzymania od Sprzedawcy wiadomości e-mail potwierdzającej złożenie Zamówienia. Przy innych formach płatności – od momentu uznania rachunku bankowego Sprzedawcy.
11. Przyjmuje się, że dzień zapłaty, to dzień uznania rachunku bankowego Sprzedawcy.

Aktualny cennik dostaw:
 
Sposób dostawy
 
Koszt dostawy
 
Pobranie
 
Czas dostarczenia (od nadania)
 

Paczkomaty (tylko dla małych Produktów)
 
15 zł 1-2 dni robocze
Przesyłka kurierska
  18 zł dla paczek do 14kg
123 zł dla paczek od 14 kg
 
10 zł 1 dzień roboczy
Dojazd do Klienta
  2 zł/km trasy
Koszt wyliczany indywidualnie. Sprzedawca po otrzymaniu Zamówienia kontaktuje się telefonicznie z Klientem i precyzuje kwotę dostawy.
 
1-2 dni robocze