ROWERY

 
 
Polska firma działająca od 1990 roku. Przejrzysty podział na kategorie rowerów, jakość komponentów i ciągły rozwój oraz otwieranie marki na horyzonty za granicą naszego kraju sprawiło, że w 2017 roku firma przejęła holenderskiego producenta rowerów elektrycznych - markę Multicycle. Ten ruch pozwolił na zdobycie wiedzy i know-how dotyczącego produkcji rowerów eBike, a także na umocnienie obecności marki Kross na rynku holenderskim. W tym samym roku dzięki dotacji pozyskanej ze środków UE firma utworzyła linię do produkcji ram carbonowych, co stawia Krossa w gronie nielicznych europejskich producentów ram z włókna węglowego.
 
 
Le Grand to odnoga naszego KROSSa, z którego ciągle czerpie dobre wzorce i doświadczenie. Le Grand widząc ciągłe zapotrzebowanie i rozwój rynku rowerów miejskich wychodzi z coraz bogatszą ofertą. Zdrowe podejście firmy, która na pierwszym miejscu stawia wygodę i funkcjonalność owocuje niezawodnymi,  przystępnymi cenowo i szalenie szykownymi liniami rowerów, które potrafią skraść niejedno serce.

 
 
"Pokonać swoje ograniczenia". To myśl przewodnia widoczna w każdym najnowszym modelu marki Fuji - japońskiej firmy, która choć mimo skromnych początków niezmiennie od 1899 dąży do doskonałości i deasignerskiego kunsztu serwując kolejne perły swojej światowej marki. Obecnie FUJI to japoński gigant, który nie boi się nowoczesnych technologii produkując rowery praktycznie na cały świat.