LE GRAND

Na targach Eurobike 2015 odbyła się premiera nowej marki Le Grand należącej do firmy KROSS, który postanowił wyjść z dodatkową ofertą na rozkwitający rynek rowerów miejskich.
Rowery Le Grand to rowery stylowe, niemalże zawieszone w czasie, nawiązujące swoimi kształtami do czasów retro. Każdy rower poprzez śmiałą kolorystykę oraz swobodny deasign chce pokazać, że rower miejski, to coś więcej niż dwa kółka i kierownica. Chęć produkowania rowerów, w których "można zakochać się od pierwszego wejrzenia" to motto, które Le Grand wziął sobie mocno do serca.
Efektem są wytrzymałe, wygodne, cieszące oko jakościowe rowery miejskie dla niej i dla niego. Niezależnie czy mieszkasz w wielkim, czy małym mieście. Pracujesz, studiujesz, albo spędzasz czas na spontanicznych wypadach nad jezioro, lub na plażę - klasyczne rowery Le Grand chcą skusić twoje serce i towarzyszyć ci na co dzień. Zawsze tak jak chcesz. Ot tak, po prostu.

Poznaj szeroką gamę wyborów serii rowerów miejskich skierowanych dla Pań. Daj się zauroczyć delikatnym liniom ram i komfortowej geometrii, która pozwoli Ci się zrelaksować nawet podczas najbardziej zabieganego dnia.

Poznaj ponadczasowy szyk i elegancję rowerów męskich Le Grand zaserwowaną w dojrzałej kolorystyce. Możesz czuć się pewnie wiedząc, że nad jakością czuwa osprzęt Shimano i jakościowo wykonane skórzane wykończenie. Funkcjonalność i klasa zawsze tam gdzie Ty!

Le Grand nie zapomina o dzieciach i młodzieży. W ofercie posiada duży wybór modeli o bogatej kolorystyce i stylistyce. Nie ważne czy szukasz roweru stylowego jak twój, czy zależy ci na agresywniejszych bardziej młodzieżowych kształtach, albo szukasz po prostu roweru na kółkach dla najmłodszych - Le Grand dołożył wszelkich starań by dziecko i młodzież mogło cieszyć się przyjemną i bezpieczną jazdą.