KROSS SZOSOWE

 
 

Kolarstwo szosowe to zjawisko dla ludzi wymagających, którzy chcą od życia więcej. Właśnie dla tych którzy nie boją się wyzwań, stawiając poprzeczkę sobie i swojemu rowerowi coraz wyżej, KROSS dołożył wszelkich starań by rowery z serii Vento były jeszcze doskonalsze, jeszcze bardziej aerodynamiczne i jeszcze lżejsze. Rowery szosowe zawsze cechowała niezwykła prędkość, a Vento TE należy do najszybszych z tej planety. Mocno odchudzona "szosa" pozwala na prawdziwie sportową jazdę, przy zachowaniu odpowiednich parametrów bezpieczeństwa.

Kto powiedział że jazda świetnym sportowym rowerem szosowym musi być droga? Seria PULSO prezentuje sobą znakomity pakiet na start dzięki uniwersalnej geometrii i przyzwoitemu poziomowi osprzętu. Kształt ramy oraz kierownicy nie wymagają od prowadzącego położonej sylwetki stawiając raczej na komfort - rower nada się więc idealnie dla każdego, kto nie chce obciążać pleców lub po prostu zadbać o dobrą kondycję. Rowery z tej rodziny nadają się więc do treningów zanim wsiądziemy na poważniejszą maszynę na zawodach, lub do utrzymania zdrowego trybu życia w ruchu.

Kto się nie rozwija ten się cofa! Całkowicie nowa seria rowerów Gravelowych od KROSSa. Dobry osprzęt, szerokie opony i wytrzymała konstrukcja dla fanatyków szybkiej jazdy nawet w terenie. KROSS zaserwował nam trzy warianty. Podstawowy ESKER 2.0 na osprzęcie Claris w przepięknym wiśniowym malowaniu. Środkowy z oznaczeniem 4.0, który posiada ramę stalową i jest najwytrzymalszy ze swoich braci, oraz zwieńczenie nowej gałęzi Eskera 6.0 całego na osprzęcie 105tki. Nic tylko brać i jeździć! Z Eskerem żadna nawierzchnia nie jest straszna.

 
 

Od dawna wiadomo, że rowery górskie Krossa są jednymi z najlepszych na świecie (puchar świata Jolandy Neff i drużynowa wygrana razem z Mają Włoszczowską mówią same za siebie), do tego z roku na rok poprawiające się szosy… Nie pozostawało nic innego jak “zaatakować” segment rowerów przełajowych. Siły KROSSa od tego roku zasilają Vento CX 2.0 i 4.0, w których wspólnym mianownikiem są lekkie aluminiowe ramy i obecność SRAM Apex 1.