KROSS GÓRSKIE

Seria LEVEL to niezwykle wytrzymałe elementy zdolne wytrzymać naprawdę wiele. Niska waga, stabilna konstrukcja i doskonałe komponenty przygotują każdego na ekstremalne doznania podczas jazdy w terenie. Rodzina LEVEL to dobre rowery w znakomitej cenie w stosunku do jakości - proporcja której próżno szukać u konkurencyjnych marek. Nawet najbardziej podstawowy wariant - LEVEL 1.0 prezentuje godny poziom. Inwestycja w wyższe modele daje nam jednak same korzyści. Jakość komponentów rośnie aż do modelu LEVEL 15.0. Szczytem serii jest natomiast światowej klasy LEVEL TE, na którym profesjonaliści z powodzeniem osiągają wspaniałe wyniki.

Modele czerpią z tego co najlepsze w MTB łącząc elementy enduro z lekkością cross country. Wśród bogactwa odmian i wariantów tej serii każdy może dobrać jednoślad do swoich potrzeb. Rodzinę rowerów Trialowych otwiera model Dust. Jego trzy modele są idealnym wprowadzeniem do jazdy wyczynowej. Pośrodku mamy model GRIST, który ustępuje tylko miejsca czołówce, czyli modelom z serii SOIL. I tu mamy również do wyboru trzy warianty. 130mm skoku amortyzatora oraz zawieszenie full-suspense wraz z komponentami na poziomie przerzutki SRAM GX Eagle/Deore XT sprawiają, że seria SOIL jest prawdziwym "fullem" w każdym tego słowa znaczeniu.

 
 

Linia HEXAGON została stworzona z myślą o rowerzystach, dla których najważniejsza jest przyjemność i komfort podczas jazdy w każdych warunkach. Ten rower pozwoli Ci na spokojne i przyjemne przejażdżki jak również nieco ostrzejszą jazdę terenową poza miastem. A wszystko to dzięki uniwersalnej geometrii ramy, która pozwala na osiągnięcie wygodnej pozycji oraz sprawdzonym komponentom od Shimano. Rodzina HEXAGON jest przeznaczona dla młodzieży i dorosłych. Daje nam to 8 wariantów osprzętowych w dobrej przystępnej cenie. 


Propozycją KROSSa dla pasjonatów jazdy wyczynowej są trzy warianty serii MOON. Te rowery typu full-suspense to prawdziwe wyczynowe potwory. Stworzony we współpracy z najlepszymi profesjonalistami stał się maszyną do wygrywania zawodów. Udoskonalony system zawieszenia RVS i niski środek ciężkości w połączeniu z osprzętem z najwyższej półki dostarczają najlepszych wrażeń z ekstremalnej jazdy.

Seria skierowana bezpośrednio do kobiet, która łączy przepiękny, niebanalny design kolorystyczny i sportowy pazur. Dzięki wysokim komponentom i geometrii doskonale dopasowanej do kobiecej anatomii, rowery tej rodziny doskonale spisuje się w amatorskim użyciu sportowym, ale również typowo rekreacyjnym. W tym roku do ekipy dołączył LEVEL WOMAN dla najbardziej wymagających terenowych rowerzystek.