KROSS DLA DZIECI

W dziecięcej serii JR znajdują się pomniejszone wersje rowerów dla dorosłych. Nie ustępują jednak swoim odpowiednikom. Wiele modeli prezentuje sportowe zacięcie co odzwierciedlone jest w sportowej geometrii i jakości użytych komponentów.  Rowery z kołami 24". Idealne dla doświadczonych młodych rowerzystów jak i młodzieży, która dopiero zaczynają przygodę z rowerem.

 
 

Rowery serii MINI to podobnie jak w przypadku modeli MINI miniaturki najbardziej popularnych wersji dla dorosłych. Wyposażone w koła 20" lekką ramę i jakościowe komponenty będą wiernie towarzyszyć pociechom w pierwszych wyprawach z rodzicami, czy nawet na podwórko. Ciekawa kolorystyka i przystępna cena czynią z rowerów tej serii doskonały prezent.

Rowerki z dodatkowymi kółkami ułatwiające zaczęcie przygody z rowerem dla najmłodszych dzieci. Prosty montaż dodatkowych kółek sprawi, że zdjęcie ich, gdy nasza pociecha zacznie wprawnie poruszać się o własnych siłach, nie będzie najmniejszym problemem. Prosta wytrzymała konstrukcja i jaskrawe barwy, które na pewno będą podobać się zarówno dziewczynkom jak i chłopcom. Rowerki dostępne w rozmiarach kół: 16" i 12" na stronie naszego sklepu internetowego.