FUJI

FUJI czyli Japoński symbol siły i wytrzymałości. Majestatyczna góra, którą marka obrała na swój symbol towarzyszyła już firmie jeszcze pod pierwotnym szyldem "Nichibei Fuji Cycle Company" od 1899 roku.
Głównym celem każdej marki mierzącej wysoko, jest przedstawienie jak najszerszej gamy rowerów spełniających wymagania każdego klienta, jeżdżącego po górach, szosie czy miejskich ścieżkach. Niezależnie od poziomu zaangażowania w przygodę z rowerem, FUJI przygotowało rower dla Ciebie.
Tytaniczny wysiłek firmy sprawia, że każdy model, rama i nowinka techniczna składające się na rower FUJI to 119 lat dumy, pasji i starań. Ostatecznie nie chodzi tu nawet o staż firmy, ponieważ klient najczęściej pragnie mieć po prostu świetny rower. Liczy się natomiast co ludzie mówią. I szczery uśmiech po słowach "Mój pierwszy rower to nadal FUJI".

Obecnie w swojej ofercie na stanie posiadamy głównie rowery górskie. Serdecznie zapraszamy do testów, ponieważ japońskie FUJI to rowery wysokiej klasy, na świetnych komponentach i w barwnych, żywych widocznych kolorach.
Wybór FUJI to naprawdę strzał w przysłowiową 10-tkę!

NASZA OFERTA FUJIJeśli akurat nie posiadamy na stanie upatrzonego modelu - wejdź w poniższy link, aby zapoznać się z pełną paletą marki FUJI i sprawdź przejrzystą stronę producenta. Wtedy wystarczy prosty telefon do Nas w celu uzgodnienia zamawianego modelu. Chętnie pomożemy. : )
Lubin: 790 325 235  /  Polkowice: 501 177 220

PEŁNA OFERTA FUJI

Zapoznaj się z ofertą firmy FUJI jednego z największych gigantów przemysłu rowerowego na świecie. Ogrom stażu i doświadczenia przekłada się na ultralekkie ramy rowerów szosowych, doskonałą geometrię i niezawodny osprzęt nawet w najniższych półkach cenowych.
W tematyce rowerów górskich FUJI tworzy chyba najbardziej wydajne maszyny na świecie.  Bez względu, czy wybrałeś pełne zawieszenie czy sztywny tył, topowe modele poszczególnych serii pozwolą ci przełamywać własne ograniczenia na najwyższym światowym poziomie.
Jako główny cel tej rodziny FUJI obrało idealny balans pomiędzy szybkością a komfortem. Udało się to osiągnąć we wszystkich podtypach rowerów z tej kategorii - crossowych, które nie będą bały się żadnego terenu, fitowych które prawdziwie mają służyć naszemu zdrowiu, oraz w typowo miejskich, w których geometria umożliwia najbardziej wyprostowaną pozycję.


Rowery w tej kategorii należą do najbardziej budżetowych. Nie uświadczymy tu najnowszych modeli przerzutek, ani ultra-lekkich karbonowych elementów. W zamian otrzymamy lekką aluminiową ramę gwarantującą wyprostowaną i spokojną pozycję. Szersze koła, które spiszą się zarówno na twardej powierzchni jak i piaszczystej ścieżce. Jeśli szukasz prostych rowerów w jak najlepszej cenie - zajrzyj najpierw tutaj.
Dla marki takiego kalibru jak FUJI przedstawienie oferty na rynek rowerów elektrycznych jest wisienką na torcie, a nie smutną koniecznością. Inżynierowie i styliści z kraju kwitnącej wiśni zaserwowali nam prawdziwe deasignerskie perełki i doskonałą półkę sprzętową. Piękne sportowe linie i agresywna kolorystyka wprawią cię w osłupienie... I to jeszcze zanim wsiądziesz na rower i zasmakujesz mocy jednośladowej hybrydy.W ofercie skierowanej do młodzieży FUJI posiada repliki swoich popularnych linii w mniejszej skali.  Jakościowe rowery z najwyższej półki nie ustępują dorosłym odpowiednikom w sportowym zacięciu i stylistyce. A te przystępniejsze cenowo dzięki dobremu wykonaniu będą narzędziem dobrych przygód.