Dla Niej

Szukasz alternatywy dla samochodu w zakorkowanym mieście? Le Grand Ellile z serii rowerów ze wspomaganiem elektrycznym zawsze zawiezie Cię do celu, a dodatkowo unikniesz problemów z parkowaniem. Rowery Ellile to wersja najpopularniejszego modelu dla Pań wyposażona w wysokiej jakości silnik elektryczny o mocy 250W. Idealny gdy czujesz, że Twój wiek lub stan zdrowia sprawia, że jazda zwykłym rowerem staje się kłopotliwa. Dzięki rowerom z tej serii znów zaczniesz jechać przed siebie! Trzy warianty roweru w ciekawych kolorystykach czekają na Ciebie by zawieść Cię w nowe, odległe miejsca.Modele Virginia z serii Oryginals zachwycają delikatną ramą w tradycyjnym holenderskim stylu. Unikatowa osłona tylnego koła w stylu retro w wyższych modelach stanowi ciekawy akcent. Rowery dostępne w dwóch wariantach ramy 18 i 20", na kołach 28", jakościowe komponenty Shimano sprawiają, że przejażdżka staje się beztroską przyjemnością.Przyjrzyj się bliżej rowerowi Madison 3 - królowej linii Classic. Ponadczasowy styl ramy zapewni ergonomię oraz przyjemność jazdy. Ponadto posiada wszystkie atrybuty: praktyczną nóżkę, trzy biegi w piaście, oświetlenie LED na baterię, czy wygodny, funkcjonalny bagażnik. Osłona na łańcuch umożliwi noszenie zwiewnych sukienek. Każdy z trzech modeli serii dostępny w dwóch wariantach kolorystycznych.


Rovery PAVE z serii Comfort zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić Ci wygodę zarówno w miejskiej dżungli, w parkowych alejkach jak i leśnych szlakach. Nie daj się zwieść delikatnemu, niewinnemu wyglądowi - rowery PAVE spiszą się na każdej trasie dzięki amortyzowanej sztycy i 6ciu biegom zapewnianym przez przerzutki Shimano.Rowery z serii UTILITY zaprojektowane kobiecą ręką pod kątem miejskiej użytkowości. Dzięki lekkiej konstrukcji doskonale sprawdzą się jako szybki, wygodny i jednocześnie stylowy środek transportu. Solidny bagażnik zintegrowany z ramą, pojemny koszyk mocowany z przodu kierownicy, amortyzowana przednia sztyca, dynamo w przedniej piaście i biegi w piaście tylnej oraz szeroka paleta kolorów od nasyconej czerwieni, poprzez matową czerń do pasteowego seledynu czy różu czynią linię modeli LILLE najbardziej popularny rower miejski wśród Pań.
Rower damski Sanibel z serii Crusier powstał w oparciu o projekty rowerów "plażowych"  sięgających lat 30tych XX wieku, których nadrzędną zasadą była wygoda. Grube koła, długie szerokie błotniki, miękkie siodełka i wyprostowana pozycja sprzyjająca podziwianiu okolicy sprawiają, że nawet w mieście można poczuć się jak na wakacjach.