LEGRAND DLA NIEGO

Ofertą od Le Grand dla Panów jest William z serii Originals. Dostępny w trzech wariantach. Jego klasyczny design ramy przywodzący na myśl starodawne modele z początku ubiegłego wieku sprawia, że na ulicach nowoczesnych miast wydaje się niesamowicie przystojny. Ręcznie wykonane skórzane siodło oraz chwyty dodadzą Ci szyku i zapewnią niezwykły komfort. Przygotuj się na podróż w czasie w stylu retro.

Poznaj model Metz , który jest znanym eleganckim, miejskim riderem. Towarzysz damskiego odpowiednika z serii Lille - Metz czuje się jak ryba w wodzie za każdym razem, gdy musi przedostać się z jednego krańca miasta na drugi, przewożąc masę rzeczy na swoim bagażniku zintegrowanym z rama. Uwodzi dziewczęta nowoczesna linia ramy oraz dobranymi akcesoriami jak duży dzwonek i lampki LED. Metz po prostu nie możne się doczekać przygody w miejskiej dżungli!

Model Bowman z męskiej serii Crusier czerpie z Amerykańskiej stylistyki rowerów plażowych. Śmiała rama nieustannie przykuwa ciekawskie spojrzenia. Szerokie koła 26" z oponami Schwalbe gwarantują komfortową spokojną jazdę nawet samym środkiem piaszczystej ścieżki. Błotniki i wygodna nóżka sprawiają, że możesz być pewny, że Bowman jest gotów na każdą przygodę.